Poznaj naszych lektorów

Beata Janosz

Nazywam się Beata Janosz, jestem absolwentką filologii angielskiej (specjalność: metodyka nauczania oraz Business English). Studia ukończyłam z tytułem magistra. Od 2012 roku prowadzę Szkołę Językową Royal Academy of English. Język angielski to moja wielka pasja. Jego nauczaniem zajmuję się od wielu lat i staram się zarażać pasją do języków moich uczniów. Czerpię ogromną radość z przekazywania mojej wiedzy innym, a przygotowując swoje lekcje próbuję robić to tak, by były one zabawą i zastrzykiem pozytywnej energii zarówno dla uczniów jak i dla mnie samej. W życiu prywatnym interesuję się podróżowaniem oraz architekturą wnętrz. 

Magda

Nazywam się Magdalena, jestem absolwentką filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej. Język angielski jest moją pasją i chcę zarażać nią innych, tak, aby nauka tego języka była przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Staram się aby na zajęciach zawsze panowała miła i przyjazna atmosfera. W czasie wolnym dużo czytam i gotuję.

Marta

Mam na imię Marta. Ukończyłam studia Filologii Angielskiej ze specjalizacją nauczycielską. Postępy w nauce moich uczniów leją miód na moje serce :)) co skutkuje zawodowym spełnieniem i motywuje do ciągłego samodoskonalenia. Uwielbiam czekoladę, Grey's Anatomy, brytyjski akcent Toma Ellisa oraz weekendowe karaoke.

Olga

Nazywam się Olga, jestem lektorem języka angielskiego od 2015 roku. Otwarcie mogę powiedzieć,  że nauczanie jest moją pasją. Jestem osobą otwartą, wesołą, wyrozumiałą i cierpliwą. Moim uczniom w jasny i w prosty sposób tłumaczę zawiłe reguły gramatyczne i sprawiam, że w szybki sposób przyswajają wiedzę. Od najmłodszych lat wiele podróżowałam, co sprawiło że język angielski jest mi bliski. Dzięki niemu mogłam porozumieć się z innymi ludźmi w rożnych krajach Europy, dlatego zdaję sobie sprawę, jak bardzo jest on ważny w komunikacji międzyludzkiej. Moją pasją jest również taniec i podróże.

Ania

Mam na imię Ania. Jestem absolwentką filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej. Kontakt z językiem angielskim zawsze sprawiał mi wiele przyjemności, dlatego postanowiłam dzielić się swoją pasją z innymi. W pracy korzystam z różnorodnych technik nauczania, aby uatrakcyjnić proces przyswajania języka obcego. Praca z ludźmi dodaje mi energii i pewności siebie oraz motywuje do samorozwoju. Interesuję się literaturą, psychologią oraz muzyką.

Maryla

Nazywam się Maryla, jestem absolwentką filologii angielskiej nauczycielskiej i Business English oraz filologii germańskiej nauczycielskiej. Nauczaniem zajmuję się od około 10 lat, a oprócz niego, jestem związana również z branżą HR. Pracę z ludźmi ułatwiają mi cierpliwość, umiejętność słuchania, wrażliwość. Staram się zawsze by zajęcia odbywały się w atmosferze pozbawionej stresu, nauka języka obcego nie była dla słuchacza przykrym obowiązkiem, lecz efektywnie wykorzystanym czasem, a sala zajęć miejscem, do którego chętnie wraca. W wolnym czasie pochłania mnie m.in literatura klasyczna i współczesna w towarzystwie kawy, ciągła nauka języków oraz psychologia- gdyby nie studia językowe, wybrałabym psychologię kliniczną. Uwielbiam spędzać czas ze zwierzętami, szczególnie kotami, których obecność wpływa pozytywnie na mój nastrój, lubię absurdalny, sytuacyjny i czarny humor, a w ramach regeneracji i odpoczynku biegam lub pływam.

Aleksandra

Mam na imię Aleksandra i jestem lektorem języka angielskiego od 2013 roku. Praca ta daje mi ogromną radość i satysfakcję, a obserwowanie postępów moich uczniów napawa mnie dumą i przeświadczeniem, że to co robię ma sens. Ukończyłam studia licencjackie: specjalność nauczycielska, obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich na Uniwersytecie Śląskim na kierunku Kultura-Media-Translacja. Po ukończeniu studiów licencjackich wyjechałam do USA, gdzie podczas rocznego pobytu poznałam kulturę i obyczaje tego kraju. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi od 3 roku życia, młodzieżą i dorosłymi. Moją pasją są podróże, zarówno te dalekie jak i bliskie, gotowanie i czytanie książek, szczególnie tych opisujących kulturę krajów arabskich i biografie.

Alina

Mam na imię Alina. Przekazywanie mojej wiedzy innym sprawia mi radość i daje dużo satysfakcji. Jako lektor języka angielskiego staram się być cierpliwa i pełna zrozumienia, ale również wymagająca. Na zajęciach nie brakuje humoru oraz praktycznych informacji o realiach i kulturze krajów anglojęzycznych. Uwielbiam muzykę i dobre kino, co pomaga mi w wyszukiwaniu łatwych do zapamiętania przykładów zastosowania zasad gramatycznych oraz słownictwa. Moją największą pasją oraz ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu jest podróżowanie. Uważam, że poznawanie ludzi z różnych zakątków świata oraz ich tradycji to świetny sposób nie tylko na rozwój osobisty, ale również na naukę języka.

Gosia

Mam na imię Gosia, ukończyłam studia na kierunku „Filologia angielska” i nauczaniem tego języka zajmuję się od 10 lat. Angielski towarzyszy mi każdego dnia, nie tylko w pracy. Bezustannie się nim otaczam, by doskonalić swe umiejętności, jak również ze względu na mój totalny zachwyt tym językiem. Poza tym interesuję się też kosmosem i różnymi rodzajami twórczości artystycznej, dlatego w wolnym czasie oglądam filmy o wszechświecie, szyję, tworzę, a także uczę się języka niemieckiego. Uwielbiam uczyć innych i dzielić się swoją wiedzą, a każdy mój uczeń jest dla mnie odrębną historią, do której podchodzę indywidualnie.

Beata

Nazywam się Beata. Jestem magistrem filologii angielskiej. Ukończyłam Uniwersytet Śląski w Katowicach. Swoją przygodę z nauczaniem języka rozpoczęłam kilkanaście lat temu. Początkowo było to moje zajęcie dodatkowe. Od kilku lat zawodowo zajmuję się głównie działalnością edukacyjną. Moje doświadczenie zawodowe, oprócz prowadzenia kursów j. angielskiego, obejmuje pracę w firmach w których mogłam wykorzystać swoje umiejętności w kontaktach z zagranicznymi kontrahentami. Nauczanie j. obcego postrzegam jako czynną współpracę między lektorem a słuchaczami, w której obie strony dążą do tego samego celu, jakim jest opanowanie języka przez uczniów. Jestem otwarta na sugestie uczących się i staram się wyjść naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom, tak aby mogli osiągnąć swoje zamierzenia. Zależy mi zarówno na tym, aby uczniowie robili postępy w nauce, jak i żeby lekcje przebiegały w miłej i bezstresowej atmosferze. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki, podróżować i zwiedzać ciekawe miejsca oraz jeździć na rowerze.

Rekomendacje

Sprawdź swój Angielski! Rozpocznij test już teraz

Messenger
Call Now Button