Poznaj naszych lektorów

Beata

Nazywam się Beata Janosz, jestem absolwentką filologii angielskiej (specjalność: metodyka nauczania oraz Business English). Studia ukończyłam z tytułem magistra. Od 2012 roku prowadzę Szkołę Językową Royal Academy of English. Język angielski to moja wielka pasja. Jego nauczaniem zajmuję się od wielu lat i staram się zarażać pasją do języków moich uczniów. Czerpię ogromną radość z przekazywania mojej wiedzy innym, a przygotowując swoje lekcje próbuję robić to tak, by były one zabawą i zastrzykiem pozytywnej energii zarówno dla uczniów jak i dla mnie samej. W życiu prywatnym interesuję się podróżowaniem oraz architekturą wnętrz. 

Gosia

Mam na imię Gosia, ukończyłam studia na kierunku „Filologia angielska” i nauczaniem tego języka zajmuję się od wielu lat. Angielski towarzyszy mi każdego dnia, nie tylko w pracy. Bezustannie się nim otaczam, by doskonalić swe umiejętności, jak również ze względu na mój totalny zachwyt tym językiem. Poza tym interesuję się też kosmosem i różnymi rodzajami twórczości artystycznej, dlatego w wolnym czasie oglądam filmy o wszechświecie, szyję, tworzę, a także uczę się języka niemieckiego. Uwielbiam uczyć innych i dzielić się swoją wiedzą, a każdy mój uczeń jest dla mnie odrębną historią, do której podchodzę indywidualnie.

Marta

Mam na imię Marta. Ukończyłam studia Filologii Angielskiej ze specjalizacją nauczycielską. Postępy w nauce moich uczniów leją miód na moje serce :)) co skutkuje zawodowym spełnieniem i motywuje do ciągłego samodoskonalenia. Uwielbiam czekoladę, Grey's Anatomy, brytyjski akcent Toma Ellisa oraz weekendowe karaoke.

Waldo

Hey, my name is Waldo. I'm from Ballito, South Africa. I really love bodyboarding and hiking, I'm always up for a new challenge! I also love working with animals and plants and just being in nature. I ended up teaching English in Poland by chance, I never thought I'd live in such a cold place and like it, but I'm really enjoying it, and working with people who are enthusiastic about learning English. Helping and seeing students grow and growing with them is very rewarding.

Magda

Nazywam się Magdalena, jestem absolwentką filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej. Język angielski jest moją pasją i chcę zarażać nią innych, tak, aby nauka tego języka była przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Staram się aby na zajęciach zawsze panowała miła i przyjazna atmosfera. W czasie wolnym dużo czytam i gotuję.

Ania

Mam na imię Ania. Jestem absolwentką filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej. Kontakt z językiem angielskim zawsze sprawiał mi wiele przyjemności, dlatego postanowiłam dzielić się swoją pasją z innymi. W pracy korzystam z różnorodnych technik nauczania, aby uatrakcyjnić proces przyswajania języka obcego. Praca z ludźmi dodaje mi energii i pewności siebie oraz motywuje do samorozwoju. Interesuję się literaturą, psychologią oraz muzyką.

Robyn

My name is Robyn, I am from South Africa. English is my first language, and it is wonderful opportunity for me to teach students my language. It is extremely fulfilling for me to see the development of my students. Teaching is one of my passions, they always say "do what you enjoy and you will never work a day in your life". My hobbies include - exercise, reading, watching movies, spending time with family and enjoying a night out with friends

Bezpłatna lekcja angielskiego

Umów się na darmową lekcję próbną. Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy, aby ustalić szczegóły. 

Rekomendacje

Sprawdź swój Angielski! Rozpocznij test już teraz

Messenger
Call Now Button