Zespół szkoły językowej ROYAL

Twój Angielski
z profesjonalną
kadrą lektorów

Beata Janosz

CEO/Lektor 🇬🇧

Absolwentka filologii angielskiej (specjalność: metodyka nauczania oraz Business English). Studia ukończyła z tytułem magistra. Od 2012 roku prowadzi Szkołę Językową Royal Academy of English w Rybniku.

“Język angielski to moja wielka pasja. Jego nauczaniem zajmuję się od wielu lat i staram się zarażać pasją do języków moich uczniów. Czerpię ogromną radość z przekazywania mojej wiedzy innym, a przygotowując swoje lekcje próbuję robić to tak, by były one zabawą i zastrzykiem pozytywnej energii zarówno dla uczniów jak i dla mnie samej.

W życiu prywatnym interesuję się podróżowaniem oraz architekturą wnętrz.”

Gosia Pietriczenko

Lektor 🇬🇧

Filologię angielską ukończyła tak dawno, że już nie pamięta. 🤭  Kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Uwielbia pracę z ludźmi, gdyż każdy jest inny i przez to wyjątkowy.

“Interesuje mnie psychologia, ludzkie zachowania i emocje. Hobbystycznie uczę się języka niemieckiego w oparciu o metodę Direct. Kocham jazdę samochodem wyposażonym w dobre głośniki, gdyż muzyka jest konieczna.  Jestem mamą dziewięciolatki, która mówi, że już “zna cały angielski ” 😁 bo słyszy ten język od mamy od małego. Mam nadzieję, że będę mogła jak najdłużej uczyć i poznać jeszcze więcej wspaniałych, ciekawych ludzi.”

Marta Krasicka

Lektor 🇬🇧

“Ukończyłam studia Filologii Angielskiej ze specjalizacją nauczycielską. Postępy w nauce moich uczniów leją miód na moje serce :)) co skutkuje zawodowym spełnieniem i motywuje do ciągłego samodoskonalenia. 

Uwielbiam rafaello,pizzę z gruszką i gorgonzolą, Grey’s Anatomy, brytyjski akcent Toma Ellisa, Games of Thrones oraz weekendowe karaoke.”

Waldo Mienie

native speaker 🇬🇧

“I’m from Ballito, South Africa. I really love bodyboarding and hiking, I’m always up for a new challenge! I also love working with animals and plants and just being in nature. I ended up teaching English in Poland by chance, I never thought I’d live in such a cold place and like it, but I’m really enjoying it, and working with people who are enthusiastic about learning English. Helping and seeing students grow and growing with them is very rewarding.” 

Robyn Toerien

NATIVE SPEAKER 🇬🇧

“I am from South Africa. English is my first language, and it is wonderful opportunity for me to teach students my language. It is extremely fulfilling for me to see the development of my students. Teaching is one of my passions, they always say “do what you enjoy and you will never work a day in your life”. 

My hobbies include – exercise, reading, watching movies, spending time with family and enjoying a night out with friends.”

Daniel Mołdrzyk

Lektor 🇬🇧

“Skończyłem niedawno studia filologii angielskiej na specjalizacji tłumaczeniowej oraz ogólno-akademickiej i w czasie ich trwania odkryłem, że dzielenie się moją wiedzą przy okazji udzielania korepetycji sprawia mi dużo frajdy, więc postanowiłem zostać nauczycielem w szkole językowej. Angielski jest moją pasją i cieszę się ilekroć mam okazję go używać. Interesuję się muzyką i produkcją muzyczną, gram na gitarze i od niedawna na pianinie.

Moim marzeniem jest podróż do Nowej Zelandii i zwiedzenie wszystkich lokacji, w których było kręcone „Władca Pierścieni” w reżyserii Petera Jacksona.”

Magdalena Prochasek

Lektor 🇬🇧

“Jestem absolwentką filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej. 

Język angielski jest moją pasją i chcę zarażać nią innych, tak, aby nauka tego języka była przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Staram się aby na zajęciach zawsze panowała miła i przyjazna atmosfera. 

W czasie wolnym dużo czytam i gotuję.

Obecnie mój czas wolny wypełniają zabawy z dziećmi, ponieważ spełniam się w roli mamy.”

Bezpłatna lekcja angielskiego

Umów się na darmową lekcję próbną. Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy, aby ustalić szczegóły. 

Rekomendacje

Messenger
Call Now Button