Zespół szkoły językowej ROYAL

Twój Angielski
z profesjonalną
kadrą lektorów

Beata Janosz

CEO/Lektor 🇬🇧

Absolwentka filologii angielskiej (specjalność: metodyka nauczania oraz Business English). Studia ukończyła z tytułem magistra. Od 2012 roku prowadzi Szkołę Językową Royal Academy of English w Rybniku.

“Język angielski to moja wielka pasja. Jego nauczaniem zajmuję się od wielu lat i staram się zarażać pasją do języków moich uczniów. Czerpię ogromną radość z przekazywania mojej wiedzy innym, a przygotowując swoje lekcje próbuję robić to tak, by były one zabawą i zastrzykiem pozytywnej energii zarówno dla uczniów jak i dla mnie samej.

W życiu prywatnym interesuję się podróżowaniem oraz architekturą wnętrz.”

Gosia Pietriczenko

Lektor 🇬🇧

Filologię angielską ukończyła tak dawno, że już nie pamięta. 🤭  Kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Uwielbia pracę z ludźmi, gdyż każdy jest inny i przez to wyjątkowy.

“Interesuje mnie psychologia, ludzkie zachowania i emocje. Hobbystycznie uczę się języka niemieckiego w oparciu o metodę Direct. Kocham jazdę samochodem wyposażonym w dobre głośniki, gdyż muzyka jest konieczna.  Jestem mamą dziewięciolatki, która mówi, że już “zna cały angielski ” 😁 bo słyszy ten język od mamy od małego. Mam nadzieję, że będę mogła jak najdłużej uczyć i poznać jeszcze więcej wspaniałych, ciekawych ludzi.”

Marta Krasicka

Lektor 🇬🇧

“Ukończyłam studia Filologii Angielskiej ze specjalizacją nauczycielską. Postępy w nauce moich uczniów leją miód na moje serce :)) co skutkuje zawodowym spełnieniem i motywuje do ciągłego samodoskonalenia. 

Uwielbiam rafaello, pizzę z gruszką i gorgonzolą, Grey’s Anatomy, brytyjski akcent Toma Ellisa, Games of Thrones oraz weekendowe karaoke.”

Joanna Tarczoń

Lektor 🇬🇧

“Filologię angielską ukończyłam stosunkowo niedawno ze specjalizacją translatoryka. Niezmiernie cieszy mnie, gdy moi uczniowie robią coraz większe postępy w nauce, bo wtedy jako lektor spełniam się zawodowo. Prywatnie interesuję się kulturami azjatyckimi. Planuję zwiedzić kiedyś Koreę Południową i Japonię. Nie wyobrażam sobie też życia bez muzyki, dlatego towarzyszy mi codziennie.”

Justyna Chrzanowska

Lektor 🇬🇧

“Moja przygoda z nauczaniem rozpoczęła się już na studiach, podczas których otrzymałam przygotowanie pedagogiczne oraz certyfikat z języka angielskiego. To wtedy odkryłam, że dzielenie się wiedzą jest dla mnie niesamowicie satysfakcjonujące i nie mogłabym odpuścić sobie tej przyjemności w przyszłości 🙂 Dodatkowo pobyt w Stanach sprawił, że zaprzyjaźniłam się z angielskim na dobre. Codziennie udaje mi się łączyć moje dwie wielkie pasje: język angielski i muzykę, a często okazuje się, że te dwie dziedziny mają całkiem wiele wspólnego. Kiedy więc nie mówię po angielsku, gram na skrzypcach. Uwielbiam też podróże. Koniecznie muszę wrócić do USA, ale marzy mi się także odkrywanie Australii.”

Daniel Mołdrzyk

Lektor 🇬🇧

“Skończyłem niedawno studia filologii angielskiej na specjalizacji tłumaczeniowej oraz ogólno-akademickiej i w czasie ich trwania odkryłem, że dzielenie się moją wiedzą przy okazji udzielania korepetycji sprawia mi dużo frajdy, więc postanowiłem zostać nauczycielem w szkole językowej. 

Angielski jest moją pasją i cieszę się ilekroć mam okazję go używać. Interesuję się muzyką i produkcją muzyczną, gram na gitarze i od niedawna na pianinie.

Moim marzeniem jest podróż do Nowej Zelandii i zwiedzenie wszystkich lokacji, w których było kręcone „Władca Pierścieni” w reżyserii Petera Jacksona.”

Robyn Toerien

NATIVE SPEAKER 🇬🇧

Robyn prowadzi zajęcia angielskiego dla grup oraz indywidualne. Lekcje odbywają się w trybie online. 

“I am from South Africa. English is my first language, and it is wonderful opportunity for me to teach students my language. It is extremely fulfilling for me to see the development of my students. Teaching is one of my passions, they always say “do what you enjoy and you will never work a day in your life”. 

My hobbies include – exercise, reading, watching movies, spending time with family and enjoying a night out with friends.

Ola Kula

Lektor 🇬🇧

Ola prowadzi zajęcia angielskiego głównie w soboty i niedziele. Zajęcia odbywają się w formie stacjonarnej w Rybniku lub online. 

“W domu język angielski był zawsze rodzajem rywalizacji. Starsi bracia znali go o wiele lepiej, więc wiem ile frustracji potrafią przynieść mozolne początki. Pewnego dnia stwierdziłam, że biorę sprawy w swoje ręce. Pomogło zafiksowanie na punkcie serialowego Sherlocka. 😅 Po ukończeniu szkoły, pojechałam “za nim” aż do Londynu, gdzie spędziłam dobrych kilka lat. Od tamtego czasu język angielski stał się radością, którą chcę się dzielić z innymi. Prywatnie lubię wszystko to, co stare i już nie modne.”

Bezpłatna lekcja angielskiego

Umów się na darmową lekcję próbną. Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy, aby ustalić szczegóły. 

Rekomendacje

Messenger
Call Now Button