Poznaj naszych lektorów

Beata

Nazywam się Beata Janosz, jestem absolwentką filologii angielskiej (specjalność: metodyka nauczania oraz Business English). Studia ukończyłam z tytułem magistra. Od 2012 roku prowadzę Szkołę Językową Royal Academy of English. Język angielski to moja wielka pasja. Jego nauczaniem zajmuję się od wielu lat i staram się zarażać pasją do języków moich uczniów. Czerpię ogromną radość z przekazywania mojej wiedzy innym, a przygotowując swoje lekcje próbuję robić to tak, by były one zabawą i zastrzykiem pozytywnej energii zarówno dla uczniów jak i dla mnie samej. W życiu prywatnym interesuję się podróżowaniem oraz architekturą wnętrz. 

Gosia

Mam na imię Gosia, ukończyłam studia na kierunku „Filologia angielska” i nauczaniem tego języka zajmuję się od wielu lat. Angielski towarzyszy mi każdego dnia, nie tylko w pracy. Bezustannie się nim otaczam, by doskonalić swe umiejętności, jak również ze względu na mój totalny zachwyt tym językiem. Poza tym interesuję się też kosmosem i różnymi rodzajami twórczości artystycznej, dlatego w wolnym czasie oglądam filmy o wszechświecie, szyję, tworzę, a także uczę się języka niemieckiego. Uwielbiam uczyć innych i dzielić się swoją wiedzą, a każdy mój uczeń jest dla mnie odrębną historią, do której podchodzę indywidualnie.

Marta

Mam na imię Marta. Ukończyłam studia Filologii Angielskiej ze specjalizacją nauczycielską. Postępy w nauce moich uczniów leją miód na moje serce :)) co skutkuje zawodowym spełnieniem i motywuje do ciągłego samodoskonalenia. Uwielbiam czekoladę, Grey's Anatomy, brytyjski akcent Toma Ellisa oraz weekendowe karaoke.

Waldo

Hey, my name is Waldo. I'm from Ballito, South Africa. I really love bodyboarding and hiking, I'm always up for a new challenge! I also love working with animals and plants and just being in nature. I ended up teaching English in Poland by chance, I never thought I'd live in such a cold place and like it, but I'm really enjoying it, and working with people who are enthusiastic about learning English. Helping and seeing students grow and growing with them is very rewarding.

Ania

Mam na imię Ania. Jestem absolwentką filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej. Kontakt z językiem angielskim zawsze sprawiał mi wiele przyjemności, dlatego postanowiłam dzielić się swoją pasją z innymi. W pracy korzystam z różnorodnych technik nauczania, aby uatrakcyjnić proces przyswajania języka obcego. Praca z ludźmi dodaje mi energii i pewności siebie oraz motywuje do samorozwoju. Interesuję się literaturą, psychologią oraz muzyką.

Alina

Mam na imię Alina. Przekazywanie mojej wiedzy innym sprawia mi radość i daje dużo satysfakcji. Jako lektor języka angielskiego staram się być cierpliwa i pełna zrozumienia, ale również wymagająca. Na zajęciach nie brakuje humoru oraz praktycznych informacji o realiach i kulturze krajów anglojęzycznych. Uwielbiam muzykę i dobre kino, co pomaga mi w wyszukiwaniu łatwych do zapamiętania przykładów zastosowania zasad gramatycznych oraz słownictwa. Moją największą pasją oraz ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu jest podróżowanie. Uważam, że poznawanie ludzi z różnych zakątków świata oraz ich tradycji to świetny sposób nie tylko na rozwój osobisty, ale również na naukę języka.

Robyn

My name is Robyn, I am from South Africa. English is my first language, and it is wonderful opportunity for me to teach students my language. It is extremely fulfilling for me to see the development of my students. Teaching is one of my passions, they always say "do what you enjoy and you will never work a day in your life". My hobbies include - exercise, reading, watching movies, spending time with family and enjoying a night out with friends

Magda

Nazywam się Magdalena, jestem absolwentką filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej. Język angielski jest moją pasją i chcę zarażać nią innych, tak, aby nauka tego języka była przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Staram się aby na zajęciach zawsze panowała miła i przyjazna atmosfera. W czasie wolnym dużo czytam i gotuję.

Maryla

Nazywam się Maryla, jestem absolwentką filologii angielskiej oraz germańskiej. Nauczaniem zajmuję się od wielu lat. Pracę z ludźmi ułatwiają mi cierpliwość, umiejętność słuchania, wrażliwość. Staram się zawsze by zajęcia odbywały się w atmosferze pozbawionej stresu, nauka języka obcego nie była dla słuchacza przykrym obowiązkiem, lecz efektywnie wykorzystanym czasem, a sala zajęć miejscem, do którego chętnie wraca. W wolnym czasie pochłania mnie m.in literatura klasyczna i współczesna w towarzystwie kawy, ciągła nauka języków oraz psychologia- gdyby nie studia językowe, wybrałabym psychologię kliniczną. Uwielbiam spędzać czas ze zwierzętami, szczególnie kotami, których obecność wpływa pozytywnie na mój nastrój, lubię absurdalny, sytuacyjny i czarny humor, a w ramach regeneracji i odpoczynku biegam lub pływam.

Rekomendacje

Sprawdź swój Angielski! Rozpocznij test już teraz

Messenger
Call Now Button